Пластикова етажерка на коліщатках на чотири полиці, вузька поличка у ванну або передпокій

-24%
- Готово до відправки
1 300 ₴
990 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


4 місткі полиці
Чотири глибокі та функціональні полиці забезпечують неймовірну місткість. Зберігайте все — від продуктів та побутової хімії до іграшок та канцелярії. Усе необхідне завжди буде під рукою, а не розкидане по кімнаті!
Плавне переміщення
Завдяки зручним колесам етажерку легко переміщати у будь-який куточок — на кухню, у ванну чи дитячу. Вона без зусиль пересувається навіть у заповненому вигляді, забезпечуючи комфорт у щоденному використанні
Міцна конструкція
Попри легкість матеріалу, етажерка має посилену та стійку конструкцію. Виготовлена з якісного, довговічного пластику, вона витримує значне навантаження, не деформується і легко чиститься. Постачається у розібраному виді
Лаконічний дизайн
Етажерка у мінімалістичному, сучасному дизайні та світлому кольорі ідеально доповнить будь-який інтер'єр — від класичного до скандинавського. Це не просто місце для зберігання — це стильний елемент декору
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | Етажерка |
| Форма полиці | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Ні |
| Основний колір | Білий |
| Колір покриття | Білий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 980 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0c33db1e-dfe2-11f0-9bb4-da7360f5c4ff#195bc559-dfe2-11f0-9bb4-da7360f5c4ff |
- Ціна: 990 ₴






