Моделька машини Mercedes-Benz Navigator SUV в маштабі 1:24 зі світловими, звуковими ефектами та рухомими елементами

-32%
- Готово до відправки
1 250 ₴
849 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Максимальна деталізація
Модель виконана у масштабі 1:24, що забезпечує максимально точне відтворення всіх деталей справжнього Mercedes-Benz Navigator SUV. Від решітки радіатора до запасного колеса та навіть мініатюрного мотоцикла ззаду — усе відповідає оригіналу
Металевий корпус
Виготовлена з міцного металу, ця модель витримує падіння та удари, гарантуючи тривалий термін використання. Надійна конструкція й якісні матеріали допомагають зберегти охайний вигляд моделі протягом багатьох років
Світлові ефекти та рухомі деталі
Підсвітка фар та салону додає моделі реалістичності. Вона також має відкидну драбину, відкривні дверцята та дах, що підіймається, як у справжнього Mercedes
Інерційний механізм
Ця модель Mercedes-Benz Navigator SUV оснащена інерційним механізмом. Просто відкотіть її назад та відпустіть, щоб ефектно продемонструвати мініавто в русі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 801ec699-dc3f-11f0-9bb4-da7360f5c4ff#88b4d056-dc3f-11f0-9bb4-da7360f5c4ff |
- Ціна: 849 ₴







