Лійка для вина з багаторазовим фільтром, виготовлена з нержавіючої сталі

-36%
- Готово до відправки
575 ₴
370 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Для більшості пляшок
Лійка має стандартний діаметр горловини 1,5 см, тож ідеально вставляється у звичайні винні пляшки без додаткових адаптерів. Зручно — без протікань і зайвих зусиль
Дрібний фільтр
Лійка з дрібним фільтром №300 (близько 48 мікронів).
Нержавіюча сталь
Виготовлена лійка з нержавіючої сталі. Це не лише гарантія довговічності, а й запорука чистоти смаку. Матеріал стійкий до вологи, корозії та впливу винної кислоти, не вбирає запахів і не взаємодіє з напоєм, тому ви насолоджуєтесь вином у його природному, незмінному смаку
Легко очищати
Після використання ситечко достатньо просто промити під струменем води або пройтися м’якою щіткою. Завдяки дрібній, але не забивній структурі фільтра залишки напою чи осаду не затримуються на поверхні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 113 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | e350e3f8-a055-11f0-9baf-e25fa34aa803#07969f5c-a056-11f0-9baf-e25fa34aa803 |
- Ціна: 370 ₴






