Вуличний ліхтар на сонячній батареї, світильник на сонячній батареї

-24%
- Готово до відправки
600 ₴
459 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


2 варіанти заряджання
Ліхтар працює від сонячної енергії, а для резервного живлення має USB-роз’єм. У похмуру погоду або взимку просто під'єднайте його до зарядного пристрою
Датчик руху
Автоматично вмикається, коли хтось наближається, і вимикається, коли рух припиняється. Це не лише зручно, а й значно знижує споживання енергії
Яскраве світло
LED-панель забезпечує потужне освітлення, роблячи територію навколо будинку, саду чи гаража безпечнішою. Ідеально підходить для доріжок, воріт або під’їздів
Легке встановлення
Стійкий до впливу дощу, снігу та сильного вітру. Надійне кріплення-прищіпка витримує зовнішні впливи, тому ліхтар прослужить довго
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 341 г |
| Джерело світла | Діоди |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Так |
| Кут випромінювання світла | 180 град. |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Матеріал решітки | Метал |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | a0130827-9a07-11f0-9baf-e25fa34aa803#c1b64137-9a07-11f0-9baf-e25fa34aa803 |
- Ціна: 459 ₴






