Декор для дому настільний маятник антистрес, працює від чотирьох батарейок типу АА

-27%
- Готово до відправки
890 ₴
649 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Креативний декор
Настільний кінетичний маятник — стильний та оригінальний декор. Встановіть його на робочому столі, книжковій поличці або тумбочці біля ліжка та спостерігайте за безперервним рухом сфер і кілець
Заспокійливий ефект
Плавні рухи деталей маятника, які нагадують структуру атома або планетарну систему, мають заспокійливий і медитативний ефект. Спостереження за ними — це чудовий спосіб зняти напругу, заспокоїтись та зосередитись, а також дати відпочинок очам після тривалої роботи
Автономна робота
Маятник не потребує підключення до електромережі, адже працює від чотирьох батарейок типу АА. Кнопка ввімкнення також не потрібна. Достатньо легенько штовхнути одне з кілець, щоб вся система почала рухатися
Універсальний подарунок
Кінетичний маятник, що прикрашає кімнату, допомагає заспокоїтись та підіймає настрій, стане чудовим подарунком. Для дітей він буде оригінальною та цікавою іграшкою, а для дорослих — ефективним антистресом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 225 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Абстракція |
| Ширина | 229 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | a015166c-8248-11f0-9bae-b894ff1469bf#dc314b88-8248-11f0-9bae-b894ff1469bf |
- Ціна: 649 ₴






