Лупа з підсвічуванням збільшує в 30 разів, чохол в комплекті

-35%
- Готово до відправки
600 ₴
390 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Збільшення у 30 разів
Чітко розглядайте навіть найдрібніші деталі — від структури тканини до мікроскопічного шрифту й комах. Лупа ідеально підходить для роботи з ювелірними виробами та електронікою, а також читання і розглядання навколишнього світу
Компактний розмір
Довжина лупи 11,5 см. Вона зручно лежить у руці й поміщається навіть у невеликій кишені чи сумці. Це дозволяє завжди мати її з собою — вдома, в майстерні або в авто
Led-підсвічування
Яскраве світлодіодне підсвічування забезпечує зручне розглядання дрібниць навіть у темряві. А ультрафіолетове — допоможе побачити приховані від ока деталі
Чохол і серветка
М'який чохол збереже лупу від подряпин і пилу, а серветка допоможе легко очищати лінзу. Все необхідне для догляду й зберігання вже в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.098 кг |
| Довжина | 115 мм |
| Колір | Чорний |
| Кратність збільшення | 30 х |
| Кількість тримачів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Ручний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5ee9f581-783d-11f0-b884-001dd8b726fc#78b17c7a-783d-11f0-b884-001dd8b726fc |
- Ціна: 390 ₴










