Підставка для квітів має 4 окремі платформи, розташовані на різній висоті 87 х 42 х 22 см, біла

-41%
- Готово до відправки
1 500 ₴
890 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Вміщує 5 вазонів
Конструкція має 4 окремих платформи, розташованих на різній висоті. Завдяки цьому кожна рослина отримує достатньо світла, а композиція не буде перевантаженою
Оптимальний розмір
Підставка займає мінімально місця на підлозі, тому підійде навіть для вузького балкона чи тісного простору біля вікна. Висота 87 см дозволяє зручно доглядати за вазонами без потреби тягнутися вгору
Легко переміщати
На основі є 4 поворотні коліщата з фіксаторами, що дозволяє без зусиль пересувати наповнену підставку та надійно фіксувати її навіть на нерівній поверхні
Стійка та практична конструкція
Полички виконані з міцного металу з антикорозійним покриттям. Решітчаста основа полиць гарно витримує навантаження вазонів, а також сприяє зволоженню рослин при зрошуванні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага підставки | 1.9 кг |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Висота підставки | 870 мм |
| Глибина підставки | 220 мм |
| Матеріал | Кований метал |
| Місткість горщиків | 5 шт. |
| Місце експлуатації | Вулиця/ділянка, Дача, Будинок, Сад |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка для рослин |
| Ширина підставки | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 810bb3c6-7144-11f0-b884-001dd8b726fc#a63e2ebd-7144-11f0-b884-001dd8b726fc |
- Ціна: 890 ₴






