Світильник для вуличного освітлення підвісний у вигляді милої комахи 15х13х13 см

- Немає в наявності
625 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Чудова прикраса
Фігурка у вигляді милої комахи стане акцентною прикрасою для саду чи подвір'я. Незвичайний декор неодмінно приверне увагу оточення і щодня підійматиме настрій
Функція освітлення
Виріб оснащений 3 світлодіодами з теплим світлом. Зверху (або на спинці) розташована сонячна панель, яка вдень заряджає акумулятор, а вночі світильник автоматично вмикається
Просте встановлення
Зверху фігурки знаходиться спеціальне кільце, до якого можна приєднати мотузку чи металевий ланцюжок та почепити виріб на дереві, терасі, балконі, в альтанці чи біля вікна будинку
Стійкість до погодних умов
Декор зроблений з міцного пластику і стійкого до корозії металу. Він добре витримує дощову та вітряну погоду і придатний до використання на вулиці у різні пори року
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна гамма | Жовтий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Джерело світла | Діоди |
| Розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 13 см |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | dbb33b62-563d-11f0-b883-001dd8b726fc#3e7ecbe8-563e-11f0-b883-001dd8b726fc |
- Ціна: 625 ₴









