Світильник на сонячній батареї для дому у вигляді півмісяця з декоративною фігуркою феї

-31%
- Готово до відправки
790 ₴
549 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Незвичний дизайн
Садовий світильник має неповторний дизайн у вигляді півмісяця з декоративною фігуркою феї, що сидить на скляній кулі. Він додасть казкової атмосфери вашому саду, особливо вночі
Сонячна енергія
Енергоефективний світильник працює від невеликої сонячної панелі з акумулятором. Він заряджається протягом дня, а з настанням сутінок автоматично вмикається, освітлюючи територію протягом 8-10 годин
Тепле світіння
Скляна куля випромінює приємне тепле світло, яке проходить через численні отвори на металевому півмісяці. Це ідеальний елемент декору для вечірніх посиденьок на свіжому повітрі або для романтичних вечорів
Надійне кріплення
Висота виробу складає 84 см, що робить його помітним серед інших декорацій у саду чи квітнику. Він легко вставляється в ґрунт за допомогою гострого стрижня, що забезпечує надійну фіксацію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Джерело світла | Діоди |
| Колір корпусу | Бронза |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна гамма | Жовтий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Напруга | 1.2 В |
| Світловіддача | 100 лм/Вт |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Кут випромінювання світла | 360 град. |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Розміри | |
| Висота | 84 см |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43d61da9-563d-11f0-b883-001dd8b726fc#6f7cd0fe-563d-11f0-b883-001dd8b726fc |
- Ціна: 549 ₴








