Декор для дому, 3 фігурки сови з помаранчевими, синіми та жовтими очима 4 х 4 х 4,5 см

- Немає в наявності
- Код: G00181
680 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Майстерне виконання
Набір містить 3 фігурки сови з помаранчевими, синіми і жовтими очима. Ручна робота з деталізованим виконанням кожного елемента робить цей декор неймовірно привабливим
Символ мудрості
Сова здавен вважається символом мудрості, удачі та тяги до знань, тому такі фігурки матимуть особливе значення для вашої оселі чи офісу. А ще вони стануть чудовим презентом для любителів унікального декору
Ефектна прикраса
Фігурки розміром 4 х 4 х 4,5 см гарно виглядатимуть на полиці шафи, робочому столі чи на інших предметах інтер'єру
Міцний матеріал
Виготовлені з міцної полімерної смоли, фігурки стійкі до ударів, тріскання і зміни температур. Вони роками зберігатимуть первісний вигляд, даруючи естетичну насолоду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Синтетична смола |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G00181 |
- Ціна: 680 ₴








