Теплий жіночій костюм в чорному колорі

-27%
- Готово до відправки
- Код: MH00011-2
1 399 ₴
1 020 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Універсальний розмір
Модель оверсайз підійде на більшість жіночих фігур, об'ємами до 48 розміру включно. Штани і светр мають вільний крій, тому гарантують свободу рухів
Зручно вдягати
Кнопки у верхній частині светра дозволяють розширити горловину і вдягнути річ максимально зручно. Широка пояс-резинка на брюках добре розтягується і комфортно прилягає до тіла
Цікавий дизайн
У светрі вшиті елементи тканини, які імітують наявність футболки зісподу, що додає вашому образу модний акцент
Якісні матеріали
Бавовняно-поліестерова суміш ниток, з яких створений костюм, приємна до тіла, добре зберігає тепло та водночас дає шкірі дихати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 45 см |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Низ | Штани |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | Смесь хлопка и полиэстера |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип тканини | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MH00011-2 |
- Ціна: 1 020 ₴



