Дорожній туалет для дітей і дорослих, складна конструкція з набором біорозкладних пакетів

-34%
- Готово до відправки
- Код: C01118
1 600 ₴
1 055 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Універсальність
Складаний туалет призначений для використання у кемпінгу, на дачі без комунікацій чи на об’єктах будівництва. Виріб також є незамінним в автоподорожах
Складана форма
Пластмасовий корпус туалету складається з однотипних планок на шарнірах. Виріб має надзвичайно компактний розмір при зберіганні, а у розкладеному стані витримує навантаження до 150 кг
Екологічні рішення
Додатково до виробу постачається рулон з 12 екологічних пакетів (55 х 55 см), які повністю розкладаються упродовж року. Для усунення запахів додатково можна використовувати спецільний антисептик
Легкий догляд
Завдяки використанню щільних пакетів стінки конструкції залишаються чистими, а пластик не вбирає запахи. Для зручного зберігання та транспортування біотуалету в комплект входить текстильний чохол
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Туалет |
| Висота | 300 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 280 мм |
| Основні | |
| Вага | 1.5 гр |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Тип обладнання | Біотуалет |
| Матеріал корпусу біотуалета | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 330 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C01118 |
- Ціна: 1 055 ₴









