Статуетки "Лебеді"

-14%
- Готово до відправки
- Код: Q00113
1 000 ₴
860 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Стильний декор
Набір містить 2 статуетки граціозних лебедів, виконаних у чорно-сріблястому кольорі. Декор вражає своєю вишуканістю, відразу притягує погляд та додасть особливої родзинки інтер'єру
Практичність
Завдяки продуманому дизайну цей декор слугує також органайзером для прикрас, ключів та різних дрібних речей, які потребують впорядкованого зберігання
Прикраса для оселі
Вишуканих лебедів можна розмістити разом або окремо один від одного на столі, тумбі чи полиці шафи. Вони стильно прикрасять вітальню, спальню або інший куточок оселі
Відмінна якість
Статуетки зроблені з міцної та стійкої до утворення тріщин полімерної смоли, а також покриті якісною фарбою. Тому вони тривалий час радуватимуть своїм бездоганним виглядом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Синтетична смола |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Птахи |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Q00113 |
- Ціна: 860 ₴










