Портмоне гаманець чоловічий шкіряний із міцної та зносостійкої екошкіри 10 х 8 х 2 см

-31%
- Готово до відправки
- Код: C01522
600 ₴
415 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Місткий
Всередині гаманця є відділення для банкнот, карток та навіть спеціальна кишеня для ручки. Це дозволяє зберігати все необхідне в одному місці без використання громіздких гаманців
Компактний і стильний
Гаманець має компактний розмір, що дозволяє носити його в кишені без зайвого об'єму. Це ідеальний аксесуар для ділових людей, які цінують зручність та елегантність
Високоякісна екошкіра
Гаманець виготовлений із міцної та зносостійкої екошкіри, яка має стильний вигляд та приємна на дотик. Вона не тріскається і добре зберігає форму при активному щоденному користуванні
Надійна застібка та зручний доступ
Застібка-кнопка дозволяє швидко користуватись гаманцем. А спеціальні відсіки організовані таким чином, щоб легко діставати купюри та картки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C01522 |
- Ціна: 415 ₴






