Автоматична годівниця для папуги кріпиться за допомогою гвинтового затиску, добре фіксується та легко знімається

- Немає в наявності
- Код: J00097
590 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Легке поновлення корму
Кришку годівниці можна легко зняти, що дозволяє швидко та без зайвих зусиль поповнювати запаси їжі для птахів і зручно доглядати за годівницею
Прозора конструкція
Годівниця має прозору конструкцію, що дозволяє контролювати кількість корму всередині та вчасно його досипати, щоб ваша пташка завжди мала їжу
Зручна фіксація
Для кріплення годівниці передбачений спеціальний фіксатор із затиском, що дозволяє фіксувати годівницю на різноформатних клітках, незалежно від будови та розташування прутиків
Місткий контейнер
Завдяки місткому контейнеру в годівницю можна насипати значну частину корму та забезпечувати птахів їжею на кілька тижнів. Це значно спрощує догляд за улюбленцями
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Птахи |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | З підставкою |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Годівниця |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J00097 |
- Ціна: 590 ₴






