Органайзери для риболовлі для снастей можна поєднувати між собою мають функцію підсвічування 3 шт

- Немає в наявності
- Код: Y01721-1
600 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Герметичний
Бокс постачається з водонепроникною ущільнювальною стрічкою з високоякісного силікону. Це гарантує, що ваше рибальське спорядження залишатиметься сухим і захищеним навіть у вологих умовах
З'єднуються між собою
Завдяки спеціальному кріпленню, бокси можна з'єднувати між собою, створюючи один зручний органайзер з багатьма відділеннями. Це дозволяє зберігати більшу кількість гачків і приманок в одному місці
Магнітні вставки
Всередині боксу є магнітні пластини, завдяки яким гачки й інше дрібне металеве спорядження надійно утримуються всередині та не випадають, що дуже важливо під час риболовліНадійнив і довговічний
Бокс виготовлений із високоякісних матеріалів і створений для тривалого використання. Він може витримати суворі поїздки на риболовлю та пригоди на природі. Будьте впевнені, що ваші рибальські снасті будуть добре захищені та організовані
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Відділень для вудок | 0 |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість контейнерів | 3 |
| Кількість осередків | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2.5 см |
| Довжина | 8 см |
| Ширина | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Y01721-1 |
- Ціна: 600 ₴






