Підвісний світильник для вуличного освітлення працює на сонячній батареї у вигляді сови

- Немає в наявності
- Код: L00023
750 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Чудовий декор
Об'ємний підвісний ліхтар має оригінальну форму сови з крилами, виразними очима та цікавими візерунками на корпусі. В темну пору доби він створює на підлозі або стіні чарівні тіньові проєкції, що додасть простору особливої атмосфери
Енергоефективний
Він оснащений акумуляторною батареєю AA 600 мАг, що забезпечує до 8 годин автономної роботи. Завдяки живленню від сонячної енергії він автоматично вмикається в сутінках і вимикається на світанку, коли з'являється природне освітлення
Стійкий до вологи
Виріб виготовлений з високоякісного металу, що гарантує його зносостійкість і довговічність. Завдяки класу захисту IP44 ліхтар стійкий до більшості погодних умов і може використовуватися як в приміщенні, так і на вулиці
Тепле світіння
Ліхтар випромінює приємне тепле світло, яке створює затишну атмосферу в будинку, саду, на балконі або патіо. Ви можете підвісити його на гілку дерева, гачок або створити цікаві композиції навколо квітучих насаджень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 860 г |
| Джерело світла | Діоди |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна гамма | Жовтий |
| Колірна температура | 3500K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловіддача | 15 лм/Вт |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Так |
| Кут випромінювання світла | 360 град. |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Матеріал решітки | Метал |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Розміри | |
| Висота | 23.5 см |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L00023 |
- Ціна: 750 ₴









