Світильник для вуличного освітлення працює на сонячній батареї, підвісний 2 шт

- Немає в наявності
- Код: L00089
700 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Автономна робота
Оскільки ліхтар працює на сонячній батареї, помістіть його на денне світло на 4-6 годин. Після повного заряджання аксесуар автономно світитиме протягом 6-10 годин
Затишна атмосфера
Ліхтарі з цікавим теплим жовтим світлом створять затишок у вашому саду, на подвір'ї біля будинку, на терасі, балконі чи в альтанці
Зручність
Світильник має металеву ручку з прищепкою, тому його зручно почепити на гілку дерева, паркан, гачок на стіні тощо. Стійка основа дозволяє розмістити виріб на горизонтальній поверхні
Якісний матеріал
Аксесуар виготовлено з міцного АБС-пластику, що вирізняється стійкістю до механічних пошкоджень та різних погодних умов, у тому числі дощу і граду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 г |
| Джерело світла | Діоди |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна гамма | Жовтий |
| Колірна температура | 2700К |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 6 В |
| Робоча напруга (В) | 6-15 |
| Світловий потік | 75 лм |
| Світловіддача | 75 лм/Вт |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Так |
| Кут випромінювання світла | 360 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 19.5 см |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L00089 |
- Ціна: 700 ₴







