Набір повідків для риболовлі з поводочницею, на два гачки 26 мм для риби до 1.5 кг 10 шт

- Немає в наявності
- Код: Y01718-2
750 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Комфортна риболовля
Повідці на два гачки якнайкраще підійдуть для вилову мирної риби: коропа, карася, линя й інших видів, що водяться у природних та штучних водоймах України. Повідці можна фіксувати на вудку або спінінг
Десять повідців
В комплекті до кейса постачається десять повідців, кожен з яких має два гачки. Пружинне коромисло в основі виробів унеможливлює заплутування конструкції при закиді на далеку дистанцію
Зручне зберігання
Повідочниця призначена для компактного зберігання повідців. М'яка поролонова основа забезпечує зручну фіксацію гачків, а наявність паралельних канавок запобігає заплутуванню волосіні поміж собою
Витримують до 1.5 кг
Залежно від виду та розміру риби, що водиться у водоймі, ви можете обрати комплект повідців з гачками двох типів, які витримують рибу вагою від 1 до 1.5 кг. Всі гачки мають зазубень на кінці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість в наборі | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Y01718-2 |
| Висота | 13.5 мм |
| Довжина | 13.5 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Основні атрибути | |
| Кількість контейнерів | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Нове |
| Тип | Контейнер |
- Ціна: 750 ₴









