Органайзер для авто, заглушка між сидіннями 2шт

-30%
- Готово до відправки
- Код: D00507
675 ₴
475 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Функціональні
Герметичні заглушки запобігають потраплянню сміття і дрібних предметів між передніми сидіннями автомобіля. Це не лише допомагає підтримувати чистоту в салоні, але й забезпечує зручність та безпеку пасажирів і водія, оскільки вони не відволікаються на пошук речей
Легко встановити
Вони мають просту конструкцію, тому швидко та надійно встановлюються між сидінням та консоллю. Крім того, заглушки легко витягуються для очищення від пилу та бруду, забезпечуючи зручність у догляді за ними та підтримці чистоти в автомобілі
Відмінна якість
Заглушки виготовлені з міцного пластику, тому вони не ламаються та не втрачають свою форму, структуру і привабливий зовнішній вигляд навіть при інтенсивному використанні. Вони мають універсальний розмір, який підійде для більшості автомобілів
Місце для дрібниць
Вони мають спеціальні слоти, призначені для зберігання мобільного телефону, монет, кредитних карток, грошей та інших дрібних предметів. Це робить продукт більш функціональним та зручним для поїздок на авто
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Органайзер |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D00507 |
- Ціна: 475 ₴






