Органайзер для білизни 45х27х20см сірий, органайзер для зберігання речей у шафі з металевим каркасом

-37%
- Готово до відправки
- Код: D00064-1
550 ₴
345 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Міцна тканина
Основним матеріалом органайзера є тканина рогожка, а підкладка з поліестеру, що робить короб для зберігання речей міцним і надійним для зберігання речей від пилуСуха та волога чистка
Матеріал легкий у догляді, його можна чистити як сухою щіткою так і з додаванням води та мийних засобів
Розкладний каркас
Надзвичайною особливістю цього короба є його є металевий каркас і можливість за секундку розкладатися. Завдяки металевим ребрам жорсткості на короб зверху можна ставити інші органайзери та не хвилюватися, що речі зімнутьсяМінімум місця
Завдяки можливості компактно складатися у плаский вигляд він займатиме мінімум місця у шухляді чи на поличці, проте у будь-яку мить ви зможете його розкласти та користуватися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 20 см |
| Довжина | 45 см |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 24.3 л |
| Призначення | Для постільної білизни |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D00064-1 |
- Ціна: 345 ₴






