Кований вуличний ліхтар на сонячній батареї, світильник на сонячній батареї водонепроникний

- Немає в наявності
- Код: X00947-1
999 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Чарівна родзинка вашого саду
Завдяки ефекту живого потоку мерехтливих вогників, цей оригінальний і практичний аксесуар стане яскравою родзинкою вашого подвір'я або саду й додасть справжньої магії в навколишню атмосферу! Світлодіоди з теплими білим світлом нанизані на тонкий мідний дріт, що ніби витікає з лійки й буде чарівно колихатися від вітру, наче справжня вода
Легко встановлюється
У комплекті з лампою ви отримуєте спеціальну підставку, з якою ви можете швидко встановити її безпосередньо на газоні чи в клумбі й зробити вишуканий акцент на улюблених квітах. Крім того, ви можете просто повісити лампу за ручку на гілку дереву чи поставити на будь-яку рівну поверхню, наприклад, на підвіконня на вулиці
Працює на сонячних батареях
Вам не доведеться витрачати час на під'єднання до мережі чи постійну зміну батарейок, адже лампа працює на сонячній батареї й оснащена потужним акумулятором, повного заряду якого вистачає на 8-10 годин безперервної роботи. Просто встановіть її на сонячне місце й вона автоматично вмикатиметься одразу ж, як на вулиці почне сутеніти
Довговічна й водонепроникна
Лампа виготовлена з міцного заліза, тож вона не зламається, якщо ненароком впаде й служитиме справді довго, даруючи гарний настрій всім навколо. А головне — вона є водонепроникною, тож зможе працювати за будь-якої негоди, а вам не треба буде її знімати, щоби полити газон чи рослини, біля яких вона стоїть
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 455 г |
| Джерело світла | Діоди |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна гамма | Жовтий |
| Колірна температура | 6500K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Матеріал корпусу | Оцинковане залізо |
| Напруга | 6 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Світловий потік | 300 лм |
| Світловіддача | 120 лм/Вт |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Так |
| Кут випромінювання світла | 180 град. |
| Матеріал решітки | Метал |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Розміри | |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | X00947-1 |
- Ціна: 999 ₴










