Настільна лампа 5в1

- Немає в наявності
- Код: Y00132
720 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Два варіанти освітлення
"Гелікоптер" має два варіанти освітлення: яскрава лампа та заспокійливий нічник. Кожен з них також має по чотири режими, різні за яскравістю світла. Вони перемикаються однією кнопкою, що розміщена на корпусі пристрою
USB зарядка, відсутність дротів
У лампу вбудований потужний літієвий акумулятор, який заряджається від стандартної USB зарядки. Зробити це можна навіть за допомогою смартфона. При повній батареї нічник автономно працює тривалий час
Корисний функціонал
Аксесуар також виконує функції тримача для телефона, підставку для олівців, елемента декору. Гарна практична річ, яка стане розкішним подарунком як для малої дитини, так і для дорослого з почуттям гумору й стилю
Ергономічний дизайн
Практичний дизайн створений так, щоб ви легко складали чи повертали лампу. Це стає можливим завдяки гнучкій "шиї", на якій тримається ліхтарик. Невелика вага та розміри дозволяють без проблем транспортувати пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Багатобарвне підсвічування | Ні |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Колір | Синій |
| Колір арматури (підстави) | Синій |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 0 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Кнопки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Y00132 |
- Ціна: 720 ₴





