Тестер напруги автомобільний 3 - 24В

-56%
- Готово до відправки
- Код: X00839
790 ₴
349 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Універсальність
Тестова ручка має широкий діапазон для перевірки напруги. Тому вона підходить для легкових та вантажних автомобілів, причепів, човнів, мотоциклів та інших різновидів транспорту. Вона може працювати практично з будь-якими системами низької напруги в межах свого робочого діапазону
Надійний затискач
Надійний затискач потужністю 20 А забезпечує хороше заземлення під час роботи. Тому перевірки ланцюгів, запобіжників, вимикачів і проводки будуть проходити безпечно для вас. А гостре вістря ручки легко проколе ізоляцію дротів для перевірки схеми
Зрозумілість показників
Ручка має екран з підсвічуванням і лампочку для чіткої інтерпретації результатів перевірки. Якщо ланцюг замкнений, неушкоджений і в ньому є напруга, то лампочка засвітиться, екран також і на ньому з'являться цифри. Ніяких непорозумінь — все швидко і зрозуміло
Зручність
Ручка доволі компактна й легка, тому її легко брати з собою в дорогу. Вона має відповідну форму й розміри для комфортної роботи. Довжини кабелю також зазвичай вистачає в процесі використання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Функції | Продзвонювання ланцюга, Виявлення фази з допомогою однополюсного режиму, Діапазон вибору автоматичний, Перевірка чергування фаз, Визначення полярності, Індикатор низького заряду |
| Монітор | LED |
| Розмір монітора | 1 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів в рядку | 3 |
| OSD-меню | Ні |
| Підсвітка екрану | Ні |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Живлення | Мережа 24В |
| Напруга | 24 В |
| Довжина | 140 мм |
| Вага | 0.12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | X00839 |
- Ціна: 349 ₴








