Акумуляторна міні ланцюгова пила 36 В шина 10 см

-67%
- Готово до відправки
- Код: R00002-3
3 400 ₴
1 130 ₴
+380 (99) 561-22-51
Відділ замовлень
- +380 (96) 561-22-51Відділ замовлень
- +380 (63) 561-22-51Відділ замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Для різних робіт
Компактна акумуляторна пила підійде для ремонтних, будівельних та садових робіт, а також стане у пригоді під час відпочинку на природі. З її допомогою ви зможете розпиляти дерев'яні планки, дошки, брус та нетовсті стовбури, обрізати сухі або зайві гілки на деревах і кущах, а також заготувати дрова для багаття
Зручне користування
Завдяки компактному розміру пила ідеально підходить для робіт в обмеженому просторі та важкодоступних місцях. Невелика вага дозволяє тримати її в одній руці та довго працювати без втоми. Ергономічна ручка з ребристою поверхнею зручно лежить у долоні та не ковзає під час роботи
Безпечна конструкція
Ви можете заблокувати кнопку перемикача, коли не користуєтеся пилою, щоб запобігти випадковому ввімкненню. Захисний кожух на ланцюговому механізмі запобігає травмуванню під час роботи та зменшує розлітання тирси
Автономна робота
Пила працює від літій-іонного акумулятора з напругою 24 В. Вона не потребує палива та не залежить від електромережі. тому ви зможете брати її з собою і використовувати там, де необхідно — на будівництві, в саду, в лісі тощо
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 100 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Кількість обертів | 4500 об/хв |
| Вага | 0.937 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Час заряду акумулятора | 40 хв |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Ні |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | R00002-3 |
- Ціна: 1 130 ₴
- Спосіб упаковки: міні-пила х 1 шт акумулятор (36v) х 1 шт зарядний пристрій х 1 шт гайковий ключ х 1 шт викрутка х 1 шт захисний кожух х 1 шт











